Nalazite se na Forum-Najnoviji
Za dodavanje novih poruka na ovu stranicu kliknite ovdje

judo - 22808 - 31.10.2009 : Mitar Krunic Sokolac - best (1)

Bilo dobro ali moglo je i bolje!

Dana 31. 10. 2009. godine u Sarajevu je održano Državno prvenstvo BiH u džudu za seniore do 23 godine. Takmičari Strahinja Krunić i Dragan Orašanin koji su već ranije izborili učešće na ovom takmičenju, gdje su i ovaj put su zablisatali. Uprkos teškoj konkurenicij, rezultat nije izostao.

• Strahinja Krunić je u kategoriji do 73 kilograma osvojio 3. mjesto
  • Dragan Orašanin jeu kategoriji do 66 kg osvojio je 3. mjesto

Paralelno sa ovom takmičenjem, pod pokroviteljstvom japanske vlade, je održan 9. međunarodni turnir za poletarce, mlađe i starije pionire i pionirke, kadete i seniore. Džudo klub "Sokolac" je i u ovim kategorijama zabilježio zapažene rezultate.

1. Poletarac Pavle Stanišić, rođen 2002. godine je u kategoriji do 34 kilograma osvojio 3. mjesto
    2. Mlađa pionirka Kristina Krunić u kategoriji do 36 kilograma je osvojila 3. mjesto
    3. Mlađi pionir Kosta Tošić je u kategoriji do 60 kilograma osvojio 3. mjesto
    4. Stariji pionir Danilo Golić je u kategoriji do 73 kilograma osvojio 3. mjesto
    5. Stariji pionir Slobodan Šorda je u kategoriji do 73 kilograma osvoji 2. mjesto
    6. Kadet Milorad Šurević u kategoriji do 81 kilogram je osvojio 2. mjesto

Poletarci Igor Ćajic, Miroslav Šarenac, Goran Stančić, kao i mlađi pioniri Savo Simić, Stefan Zečević i Nebojša Gordić startovali su veoma dobro ali ih sportska sreća nije poslužila do kraja.